معرفی بوجور

صفحه نخست  /  معرفی بوجور

مرجع کامل کسب و کارهای شیراز

بانک مشاغل شیراز، مرجع کامل کسب و کارهای شیراز است. ما با هدف نمایش کسب و کارهای شهر شیراز به بهترین شکل ممکن، در سال 1402 فعالیت خود را آغاز کردیم.

ما معتقدیم که کسب و کارهای شیراز، دارای پتانسیل بالایی برای رشد و توسعه هستند و باید به آنها کمک کنیم تا در معرض دید مشتریان بیشتری قرار گیرند. به همین دلیل، تلاش می کنیم تا بانک مشاغل بوجور را به بهترین شکل ممکن طراحی و توسعه دهیم.

هدف ما این است که بوجور را به مرجعی کامل و جامع برای کسب و کارهای شیراز تبدیل کنیم. ما معتقدیم که با ارائه خدمات و امکاناتی با کیفیت، می توانیم به کسب و کارهای شیراز کمک کنیم تا رشد و توسعه یابند.

مزایا و نقاط قوت ما

چرا بوجور؟

تور مجازی رایگان

ما فضای کسب و کارهای شیراز را با استفاده از تور مجازی نمایش می دهیم. این کار به مشتریان کمک می کند تا بتوانند فضای هر کسب و کار را به صورت مجازی بازدید کنند. نکته جالب اینکه ما این قابلیت را به صورت رایگان انجام می‌دهیم

سئو عالی

ما تلاش می کنیم تا وب سایت بوجور را با کلمات کلیدی مرتبط با هر کسب و کار در گوگل بهترین رتبه‌ها را داشته باشد. این کار به کسب و کارها کمک می کند تا مشتریان بیشتری را از طریق سایت ما جذب کنند.

آمار دقیق

ما به صاحبان کسب و کارها آمار دقیقی از رفتار کاربران ارائه میدهیم. مواردی مانند میزان بازدید از صفحه کسب و کار، تعداد کلیک روی اطلاعات تماس، تعداد کلیک روی لینک سایت و اینستاگرام و... این آمار به صاحبان کسب و کارها کمک می کند تا عملکرد خود را در سایت ما ارزیابی کنند.

414

کسب و کار فعال

3

ردیف‌ شغلی فعال

187,528

بازدید از کسب و کارها

807

بازدید دیروز از کسب و کارها

آشنایی با

تیم ما

رضا خانی

رضا خانی

بنیان‌گذار و برنامه نویس ارشد

مرضیه دهقان

مرضیه دهقان

هم بنیان‌گذار

سمانه حبیبی

پشتیبان

فرانک حبیبی

پشتیبان