معرفی برشته کاری قهوه آژو

قهوه‌ فروشی آژو، یک از بهترین مراکز فروش قهوه در شهر شیراز است که می‌توانید در میان همه شلوغی‌ها، لحظاتی آرام و دلپذیر را تجربه کنید. قیمت منصفانه و قابل قبول قهوه‌های آژو، با کیفیتی برتر، احتمالا شما را ترغیب می‌کند تا حتما به این فروشگاه سر بزنید.

این قهوه فروشی، همچون بسیاری از فروشگاه‌های تخصصی قهوه، تنوع چشمگیری از دانه‌های قهوه با نژاد‌های متنوع را در اختیار دارد و این امکان به شما داده می‌شود تا میان طیف وسیعی از طعم‌ها گشت زنید و آن‌ها را با هم مقایسه نمایید. همچنین، اگر امکان استفاده از آسیاب در منزل را ندارید، فروشگاه آژو با ارائه خدمات آسیاب‌ کردن، این مشکل را برای شما حل می‌نماید و قهوه‌ی آماده آسیاب شده را به شما ارائه می‌دهد.

پیشنهاد می‌شود که حتما از فروشگاه قهوه آژو ترکیب‌های خاص و منحصر به فردشان را درخواست نمایید. همچنین توصیه می‌شود که برای انتخاب بهترین قهوه فروشی در شیراز، به تمامی قهوه فروشی‌ها سر بزنید. سپس با توجه به ذوق و سلیقه‌ی خود، انتخابی دقیق داشته باشید و در پی آن، همیشه از آنجا قهوه خود را تهیه نمایید.

از این پس، می‌توانید در هر زمانی که بخواهید، از طعم قهوه آژو لذت ببرید و بهترین تجربه را در هنگام خرید قهوه در شیراز داشته باشید.

 

منظور از قهوه اورجینال چه قهوه‌ای است؟

منظور از قهوه اورجینال، قهوه‌ای است که از دانه‌های مرغوب و تازه تولید شده باشد. این قهوه معمولا از برندهای معتبر و شناخته شده تهیه می‌شود و دارای طعم و عطر مطلوبی است. قهوه اورجینال معمولا در بسته بندی‌های استاندارد و با تاریخ انقضا مشخص عرضه می‌شود. در شیراز، قهوه اورجینال معمولا به قهوه‌های خارجی اشاره دارد. این قهوه‌ها از کشورهایی مانند برزیل، کلمبیا، اتیوپی و ویتنام وارد می‌شوند. برخی از برندهای معروف قهوه اورجینال در شیراز عبارتند از:

  • لاوازا
  • ایلی
  • نستله
  • نسکافه

رتبه بندی برشته کاری قهوه آژو

تاکنون دیدگاهی در مورد این کسب و کار ثبت نشده است!

رایج‌ترین سوالات در مورد برشته کاری قهوه آژو

آدرس برشته کاری قهوه آژو کجاست؟

برای برشته کاری قهوه آژو این آدرس ثبت شده است: شیراز، معالی آباد، جنب درب دوم مجتمع آفتاب فارس

برای برشته کاری قهوه آژو هیچ شماره تماسی ثبت نشده است!

برای برشته کاری قهوه آژو این آی‌دی(های) اینستاگرام ثبت شده است: azho.coffee

برای برشته کاری قهوه آژو شماره واتس اپ ثبت نشده است!

برای برشته کاری قهوه آژو شماره تلگرام ثبت نشده است!

شاید بخواهید دیدن کنید!

فروشگاه قهوه بورک

فروشگاه قهوه بورک

شیراز، فرهنگ شهر، ایستگاه 15، روبروی کوچه 40

فروشگاه قهوه رز آبی

فروشگاه قهوه رز آبی

شیراز، سفیر جنوبی، میدان مهارت، بلوار صلح، روبروی فنی حرفه‌ای برادران، ساختمان کاخ

قهوه داکنس

قهوه داکنس

شیراز، داریوش، بازار دشتی، طبقه دوم، S12

قهوه اصیل

قهوه اصیل

شیراز، سمیه، روبروی حدادی

قبلا به اینجا رفته‌اید؟