معرفی قهوه ژافه

در میان شلوغی بلوار استقلال شیراز، قهوه فروشی ژافه با بوی دلپذیر قهوه خود، لحظاتی آرامش بخش را برای شما رقم می‌زند. قهوه‌های ژافه با کیفیت عالی و قیمت مناسب، تجربه‌ای فراموش نشدنی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

این فروشگاه دانه‌های قهوه از نژادهای مختلف را ارائه می‌دهد تا شما بتوانید طعم‌های مختلف را با هم مقایسه کنید. اگر آسیاب در منزل ندارید، قهوه فروشی ژافه آن را برای شما آسیاب می‌کند. همچنین شما می‌توانید از ترکیب‌های منحصر به فرد قهوه ژافه نیز لذت ببرید.

پیشنهاد ما این است که قبل از انتخاب یک قهوه فروشی در شیراز، از چند مورد از بهترین‌ها خرید کنید و سپس با توجه به سلیقه خود، یکی را برای همیشه انتخاب کنید.

قهوه فروشی ژافه هر روز از ساعت 7 صبح تا 23 باستثنا روزهای تعطیل باز است.

 

خرید تجهیزات کافی شاپ در قهوه ژافه:

تجهیزات کافی شاپ به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که هر کدام برای انجام یک کار خاص در کافی شاپ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما مهمترین تجهیزات کافی شاپ، تجهیزات تولید نوشیدنی هستند. این تجهیزات شامل موارد زیر می‌شوند:

قهوه ساز: قهوه ساز دستگاهی است که قهوه دم می‌کند. در قهوه ژافه انواع مختلفی از قهوه سازها از جمله قهوه سازهای قطره‌ای، قهوه سازهای فرانسه، قهوه سازهای اسپرسو و قهوه سازهای فیلتردار وجود دارند.

اسپرسوساز: اسپرسو نوشیدنی غلیظ و کرم دار است که از قهوه آسیاب شده و آب داغ تهیه می‌شود. شما می‌توانید برای خرید بهترین دستگاه اسپرسو ساز به قهوه ژافه مراجعه کنید.

مخلوط کن: مخلوط کن برای تهیه نوشیدنی‌های یخ دار و مخلوط مانند اسموتی، شیک و یخ در بهشت استفاده می‌شود.

آسیاب قهوه: آسیاب قهوه دستگاهی است که دانه‌های قهوه را به پودر تبدیل می‌کند. پودر قهوه تازه آسیاب شده برای تهیه نوشیدنی‌هایی مانند اسپرسو، قهوه دمی و کاپوچینو ضروری است.

بنابراین همراه با خرید قهوه در شیراز؛ شما می‌توانید این تجهیزات به همراه دیگر وسایل و تجهیزاتی که نیاز دارید را از قهوه ژافه تهیه کنید.

رتبه بندی قهوه ژافه

تاکنون دیدگاهی در مورد این کسب و کار ثبت نشده است!

رایج‌ترین سوالات در مورد قهوه ژافه

آدرس قهوه ژافه کجاست؟

برای قهوه ژافه این آدرس ثبت شده است: شیراز، چهارراه هوابرد، بلوار استقلال، حدفاصل چهار راه بنفشه و فلکه هنگ، نبش کوچه 27

برای قهوه ژافه این شماره تماس(ها) ثبت شده است: 07132305856، 09177100122

برای قهوه ژافه این آی‌دی(های) اینستاگرام ثبت شده است: zhafe_cafe_shiraz

برای قهوه ژافه شماره واتس اپ ثبت نشده است!

برای قهوه ژافه شماره تلگرام ثبت نشده است!

شاید بخواهید دیدن کنید!

سرزمین قهوه

سرزمین قهوه

شیراز، همت شمالی، نبش کوچه 6

قهوه شات لند

قهوه شات لند

شیراز، بلوار رحمت، مجتمع بازرگانان، لاین توسعه، غرفه 127

قهوه کافا

قهوه کافا

شیراز، سی متری سینما سعدی، نبش کوچه 5

فروشگاه قهوه و شکلات تچرا

فروشگاه قهوه و شکلات تچرا

شیراز، پاسداران، نبش جهان آرا

قبلا به اینجا رفته‌اید؟