معرفی کافه گیسیا

در منطقه دروازه قرآن، در طبقه دوم مجموعه هفت خوان، کافه گیسیا واقع شده است. مسافران داخلی و گردشگران خارجی، هفت خوان را به عنوان یک مقصد برای رستوان و کافه گردی انتخاب می‌کنند. منوی این کافه شامل انواع کیک، چیزکیک و قهوه می‌باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کافه، شما می‌توانید به وب سایت بوجور مراجعه کنید و از آدرس، شماره تماس و نظرات کاربران استفاده کنید. همچنین می‌توانید با شماره تلفن (۰7132280000) تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری از کافه گیسیا دریافت کنید. شما می‌توانید برای مشاهده کامل منو از اینستاگرام مجموعه هفت خوان به نشانی haftkhanco استفاده کنید. 

 

چطور به کافه گیسیا برویم؟

از آن جایی که این کافه در مجموعه هفت خوان قرار دارد، شما نیازی نیست که در جست و جوی جای پارک باشید و به راحتی می‌توانید در پارکینگ مجموعه پارک کنید و بدون نگرانی لحظات خوبی را سپری کنید.خط یک متروی شیراز در محدوده دروازه قرآن ایستگاه ندارد بنابراین اگر مایل هستید که از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید، خطوط اتوبوسرانی 14 و 24 در محدوده مجموعه هفت خوان توقف دارند.

شما از طریق وب سایت بوجور می‌توانید اطلاعات دیگری درباره کافه گیسیا دریافت کنید. به عنوان مثال، گالری تصاویر، آدرس شبکه‌های اجتماعی و حتی تور مجازی از محیط کافه را که به صورت ۳۶۰ درجه است، مشاهده کنید.

در صورتی که به کافه گیسیا مراجعه کردید، حتماً نظر خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید و درباره سایر کافه های شیراز اطلاعات کسب کنید.

رتبه بندی کافه گیسیا

برخورد کارکنان
کیفیت نوشیدنی یا غذا
نظافت محیط و ظروف سرو
مدت زمان سرو شدن نوشیدنی یا غذا
  • کاربر
    کاربر

    30 فروردین 1403

    وای چه غذاهایی داشتن من وقتی سیر میشم از بوی غذا هم بدم میادولی  غذاهاش اینقدر اشتها باز کن بودو خوشمزه  که دو دست خوردم 

رایج‌ترین سوالات در مورد کافه گیسیا

آدرس کافه گیسیا کجاست؟

برای کافه گیسیا این آدرس ثبت شده است: شیراز، ابوالکلام، دروازه قرآن، بلوار آیت الله ربانی، نبش کوچه 17، مجموعه هفت خوان، طبقه دوم

برای کافه گیسیا این شماره تماس(ها) ثبت شده است: 07132280000

برای کافه گیسیا این آی‌دی(های) اینستاگرام ثبت شده است: haftkhanco

برای کافه گیسیا شماره واتس اپ ثبت نشده است!

برای کافه گیسیا شماره تلگرام ثبت نشده است!

شاید بخواهید دیدن کنید!

کافه کوچه

کافه کوچه

شیراز، حافظ شمالی، چهار راه حافظیه، خیابان نفت، پشت باغ جهان نما

کافه خونه ی ما

کافه خونه ی ما

شیراز، قصرالدشت، بعد از کوچه 28، پشت ایستگاه اتوبوس

کافه بوک لند شعبه خیابان ارم

کافه بوک لند شعبه خیابان ارم

شیراز، ارم، تقاطع بلوار آزادی و خیابان ارم، پلاک یک

کافه هاگ

کافه هاگ

شیراز، پاسارگاد، نبش خیابان پاییز، طبقه فوقانی ایران برگر

کافه برکه

کافه برکه

شیراز، ستارخان، بلوار مصلی نژاد، نبش اولین فرعی سمت راست

قبلا به اینجا رفته‌اید؟